Akgül, Siyaset Dergisi 20. Yıl Özel Ödülü’ne Layık Görüldü
img

Akgül, Siyaset Dergisi 20. Yıl Özel Ödülü’ne Layık Görüldü

 

Siyaset Dergisi'nin 20. Yılını kutladığı, Siyaset’in Ödülleri Töreni’nde Siyaset Dergisi 20. Yıl Özel Ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ak Parti İstanbul Milletvekili Abdulkadir Aksu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve daha birçok siyasetçi ve iş adamının ödüle layık görüldüğü gecede Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak’ta yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerden dolayı Siyaset Dergisi 20. Yıl Özel Ödülünü aldı. Törende, Bülent Ersoy, Hande Yener, Işın Karaca, Zara gibi sanat dünyasından birçok ünlüye de ödül verildi. Geçtiğimiz hafta vahşi saldırı sonucu öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın da anıldığı gecede konuşan Akgül, “Mamak’ta yaptığımız hizmetler ve yatırımlar her platformda takdir görüyor. Biz Mamak için büyük bir aşkla ve özveriyle yola çıktık. Bu aşkla yaptığımız hizmetlerin ödüllendirilmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Ayrıca bu gün burada anmadan da geçemeyeceğim Özgecan kızımızın kaybı bizi derinden üzdü. Yaşanan bu ve benzeri kötü hadiselerin sonunda umarım herkes adam olmaya katkıda bulunur” dedi.

 

Mamak adına aldım

Ödülünü Ak Parti İstanbul Milletvekili Abdulkadir Aksu’nun elinden alan Akgül, “Bu ödül başarının teşviki için önemli bir ödül. Bu ödülü Mamak adına aldım. Beni bu ödüle layık gören başta Siyaset Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Gül Kılıçaslan, dergi okurları ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Aksu da Akgül’e teşekkür ederek, Başkanımızı Başkent Ankara’nın güzel ilçesi Mamak’ta çok güzel hizmetler sunuyor. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Siyasetin ödülleri sahiplerini buldu

Ankara Shareton Otel'de düzenlenen tören; siyaset, iş, sanat, medya ve spor dünyasının birbirinden değerli isimlerini her yıl olduğu gibi bu yıl da bir araya getirdi. Sunuculuğunu Seray Sever ve Murat Başoğlu'nun üstlendiği törenin açılış konuşmasını Siyaset Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Gül Kılıçaslan yaptı. Gece, Siyaset Dergisi'nin 20. yaş günü pastasının kesilmesi ile sona erdi. 


Habere Ait Resimler