Mamak Kaymakamı Ali Mantı ve Başkan Akgül, yatırımları yerinde inceledi
img

Mamak Kaymakamı Ali Mantı ve Başkan Akgül, yatırımları yerinde inceledi

Çalışmalar yakın takipte

 

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak Kaymakamı Ali Mantı ve Başkan Yardımcısı Ahmet Müfit Yıldırım ile birlikte, Kartaltepe Kentpark başta olmak üzere yapımı tamamlanarak hizmet veren Mamak Şehir Stadı, Mamak Yüzme Havuzu, aile merkezleri, kapalı pazarlar gibi birçok yatırımı yerinde inceledi. İlçeye yapılan önemli yatırımların tamamlanmasıyla birlikte ilçenin daha da hareketlendiğini kaydeden Akgül, her mahalleye hizmet götürdüklerini belirtti. Bölgede imar geçen her yerde inşaatların hızla yükseldiğinin altını çizen Akgül, “Mamak’ta  “yapılamaz” denilen tüm projeleri hayata geçirdik. Müteahhit Mamak’a yöneldi. Mamak’ın öncelikli ihtiyaçlarını gidermek için gece gündüz çalışıyoruz. Mamak’ta yapılan her çalışma hizmet için, Mamaklılar için yapılıyor” dedi.

 

Örnek ilçe Mamak

Akgül ile birlikte yatırımları yakından gören Mamak Kaymakamı Ali Mantı; “Hem ilimize hem de ülkemize örnek gösterilen yatırımları değerli belediye başkanımızla birlikte yerinde gezme ve inceleme fırsatı bulduk. Bir birinden önemli, güzel ve örnek teşkil eden yatırımları yerinde gördük. Ben yapılan bu hizmetlerden ve yatırımlardan dolayı Başkanımız Mesut Akgül’ü ve ekibini tebrik ediyorum, çalışmalarının devamını diliyorum” dedi

 

 

Mamak’ın yıldızı parlıyor

Mamak’ın yatırımlar ile değişmeye devam edeceğinin altını çizen Akgül, “Yerel yönetimlerde insan odaklı yönetim anlayışını benimsiyoruz. Mamaklı hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet yapabilmek için çalışmalarımızı takip ediyoruz. Biz Mamak’ı bütün olarak değerlendiriyor ve hizmetlerimizi bu düşünce ile tüm Mamak geneline yayıyoruz. Mamak’ın geleceğini santim santim planladık, her bir kuruşumuzu Mamak için hizmete, yatırımlara ve icraatlara dönüştürdük, yükselen değer olduk. Önümüzdeki süre zarfında Mamak’ın yıldızı daha da parlayacak” dedi.

 


Habere Ait Resimler