MİM-DER ilk ziyaretini Akgül’e yaptı
img

 MİM-DER ilk ziyaretini Akgül’e yaptı

 

Mamak İnşaat Müteahhitleri Derneği yeni Başkanı Hamza Can ve yönetimi ilk resmi ziyaretini Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’üziyaret ederek yaptı. Olağan genel kurulla görev başı yapan başkan ve yönetim Akgül’e Mamaklı müteahitler adına desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akgül, yeni yönetime başarılar diledi.

 

Yaptığınız işin hakkını vermelisiniz

Birlik ve beraberliğin önemine değinen Akgül; “MİM-DER tarihinde ilk defa seçime tek adayla gitti ve başkan üyelerin tamamının oyunu alarak seçildi. Birlik ve beraberlik içerisinde son derece güzel çalışmalara imza atacağınıza eminim. Siz bir meslek derneğisiniz ve aynı zamanda Mamak’ın değişimine, gelişimine katkı sunuyorsunuz. Sizler yaptınız işin hakkını vermelisiniz. Mamak’ta yaşanan dönüşüm siz müteahhitler için son derece güzel bir ortam hazırladı” dedi.

 

Bölgeye müteahhitlerin ilgisi her geçen gün artıyor

Ziyarette MİM-DER’in çiçeği burnunda başkanı Hamza Can’da; “Önceden Mamak’ta müteahhitlik yapıyoruz demeye çekiniyorduk. Son yıllırda Mamak adeta bambaşka bir kimlik kazandı. Bizlerde artık gururla Mamak’ta müteahhitlik yaptığımızı söylüyoruz. Hatta başka ilçelerde müteahhitlik yapan arkadaşlarımızın bölgeye olan ilgisi her geçen gün artıyor” dedi.  


Habere Ait Resimler